ÚvodNaše hotelyAkční nabídkyAktualityO maďarskuPartneři

Tisková verze

Doporučujeme

Balaton – Blatenské jezero

Přes balaton.cz si můžete on-line rezervovat ubytování na Balatonu (Balatonalmádi, Balatonföldvár, Balatonfüred, Balatongyörök, Balatonkenese, Balatonlelle, Balatonmáriafürdő, Balatonszemes, Cserszegtomaj, Gyenesdiás, Hévíz, Keszthely, Révfülöp, Ságvár, Siófok, Szántód, Tapolca, Tihany, Veszprém, Zamárdi).
Komunikace v češtině.

Blog o maďarských lázní

Zajímavé články o maďarských lázní s doporučením nejen na aktuality ale i na různé nabídky a akce.

Nejmodernější lázně Maďarska

Termální lázně a zážitkové koupele v Lipót nabízejí vše co je podmínkou perfektní dovolené pro každého člena rodiny: skluzavy, dětské bazény, plovárnu, zážitkové bazény a samozřejmě i léčivé bazény. Lázně Lipót se nacházejí poblíž slovenských hranic.

CDI.CZ, s.r.o.

CDI.CZ, s.r.o., jsme česká softwarová a hardwarová společnost působící na trhu s IT více jak 15 let. Naším zájmem je dodávat klientovi profesionální řešení vytvořené na míru, a to s důrazem na užitnou hodnotu řešení. Kvalita, vysoká míra přidané hodnoty a zejména individuální projektový přístup jsou základem každého z realizovaných projektů.

Hegykő – lázně

Lázně Hegykő na Západním Zadunají, 75 km od Rusovcích je součástí světovůho dědictví a Národního parku Fertő-Hanság. Zdejší voda byla klasifikována na léčební vodou v roce 2004. Na stránce se můžete dočíst veškeré důležité informace o lázních a můžete si zajistit ubytování v některých pěčlivě vybraných objektech.

Ráb – Győr lázně

Na těchto stránkách zhromážďujeme základní informace o městě Ráb (Győr), nabízíme možnost online rezervaci ubytování v Rábu (Gyor) ve více než 20 zdejších hotelů. Dunaj, Rába (Ráb) a Rábca protékají "městem řek", které bylo jako Arrabona významným střediskem Pannonie již v době římské.
Komunikace v češtině.

Mosonmagyaróvár – lázně

Na těchto stránkách zhromážďujeme nabídky a ubytování v lázních Mosonmagyaróvár lázeňského městěčka Mosonmagyaróvár. Lázeňské město Mosonmagyaróvár leží 38 km severozápandě od Győru (Ráb). Nachází se v soutoku Mosoni Duna (Mosoňského Dunaje) a řeky Lajta. Návštěvu tohoto městečka si můžete vybrat v jakémkoliv ročném období díky zdejším lázním.
Komunikace v češtině.