ÚvodNaše hotelyAkční nabídkyAktualityO maďarskuPartneři
Hotel - Montenegro – Herceg-Novi - HH Sun Resort <sup>****</sup> 1
Hotel - Montenegro – Herceg-Novi - HH Sun Resort <sup>****</sup> 2
Hotel - Montenegro – Herceg-Novi - HH Sun Resort <sup>****</sup> 3
Hotel - Montenegro – Herceg-Novi - HH Sun Resort <sup>****</sup> 4
Hotel - Montenegro – Herceg-Novi - HH Sun Resort <sup>****</sup> 5
Hotel - Montenegro – Herceg-Novi - HH Sun Resort <sup>****</sup> 6
Hotel - Montenegro – Herceg-Novi - HH Sun Resort <sup>****</sup> 7

Tisková verze

HH Sun Resort **** - Montenegro – Herceg-Novi

Montenegro – Herceg-Novi
ul. Sveta Bubala
Tel.: +381 88 321 422

GPS (souřadnice: 42.45458, 18.52765)

Pomůžeme Vám!
Jak?
Psát email česky nebo slovensky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Zeptat se na volný termín a rezervovat! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Vyžádání nabídky pro skupiny! ::KLIKNĚTE ZDE::
Přečíst Všeobecné smluvní podmínky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Přihlásit se k odběru novinek! :: KLIKNĚTE ZDE::
Aktualizováno 1.10.2013 | 17:50

Proč si vybrat hotel Sun Resort**** v Montenegru?

  • Celkově obnovený rekreační a hotelový komplex v nejhezčím koutě Jadranu
  • Pro náročný, toužící o dovolené u Jadranu

Nabídky a informace o hotelu Sun Resort**** a stručný popis o Herceg Novi

Konkrétní nabídky Vám zašleme na základě Vaší poptávky nebo si pokoj můžete rezervovat online.

Jak se tam dostat?

Autem:

Trasa
(jeden směr)
Vzdálenost Délka jízdy
(hodina, minuta)
Náklady
(palivo, poplatky)
Bratislava-Hercegnovi
928 km
11:50
65 Euro
Brno-Hercegnovi
1051 km
13:00
73 Euro
Komárno-Hercegnovi
872 km
11:56
53 Euro
Ostrava-Hercegnovi
1192 km
14:53
81 Euro
Praha-Hercegnovi
1290 km
14:15
100 Euro
Praha-Budapešť…
531 km
05:25
32 Euro
…Budapešť-Hercegnovi
812 km
11:10
50 Euro
Šahy-Hercegnovi
905 km
12:20
55 Euro
Štúrovo-Hercegnovi
867 km
11:53
52 Euro
Nahoru! | Poslat požadavek!

Odvoz svých hostů z letiště

Ceny transferu z Dubrovnického letiště (Cilipi) k našemu hotelu jsou následující: 1-3 osoby: 55 Eur/jedna cesta | 4-8 osob: 90 Eur/jedna cesta | 9-17 osob: 200 Eur/jedna cesta
Nahoru! | Poslat požadavek!

Podrobné informace (umístění, pokoje, služby, atd.)

Několik slov o Herceg Novi

Herceg Novi se nachází v nejzápadnějším koutu Černé Hory, jen několik kilometrů od Chorvatských hranic. V městě panuje nefalšovaná mediteránní nálada, kterou okolí města jen zdokonalí. Dvaceti tisícové město ležící podél Kotorského zálivu obklopují ze severu 1600-1800 metrů vysoké hory. Ve středu města se křižují uzké uličky, náměstíčka zpestřují kavárny. Přímořská promenáda od raného jara až do pozdního podzimu kypí životem.
Poblíž města se nachází klimatické léčebné místo Igalo, město Kotor, které je součástí světového dědictví, nebo oblíbené město turistů Budva či městečko Bar.

Počasí

Herceg Novi se vyznačuje submediteránním charakterem. Počet slunečních dnů v roce dosahuje 200 hodin a průměrná teplota je 17 stupňů Celsia (v lednu 10 a v červenci 26 stupňů).
Počasí dnes a předpověď na dalších 9 dnů (Herceg-Novi, Tivat a okolí) >>>

Poloha hotelu

Hunguest Hotel Sun Resort je praktický hotelový park o délce 400 metrů ležící těsně u přímořské promenády. Mezi palmami, banánovníky a oleandry je k dispozici celkem 5 hotelových budov a 1 apartmánový dům. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené koupelnou a z většiny pokojů je i výhled na moře. Plnou pohodu hostů zajišťuje vlastní pláž, různá sportovní hřiště, bazény a wellness-centra. V tomto hotelovém parku si hosté mohou vybrat ze 3 restaurací a četných barů. V hotelovém parku jsou hostům k dispozici veškeré služby bez dalších poplatků, bez ohledu na to, v které budově jsou ubytováni. Také vaše vozidla jsou v našem parkovacím domě zabezpečená. Hotel je připraven také na pořádání různých konferencí a dalších firemních akcí.
Nahoru! | Poslat požadavek!

Informace o hotelových budovách

Primorka: pětipodlažní a zároveň největší budova hotelového parku se skrývá v hustém tropickém porostu. Disponuje 24 pokoji typu standard, 24 pokoji typu superior a 4 apartmány. Většina pokojů má balkon a výhled na moře. 32 pokojů lze spojit s dalším pokojem.
Jadranka: v nejelegantnější budově hotelového parku reprezentující nejvýšší úroveň, očekává hosty celkem 7 pokojů, ze kterých dva lze spojit. Pět pokojů je vybavených perličkovými lázněmi a jakuzzi, které vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům. Součástí pokojů je i domácí videosystém s televizí s plochou obrazovkou včetně přehrávače DVD a kabelovou televizí. K budově patří restaurace na přízemí z jejíž terasy se můžete pokochat výhledem na promenádní ruch, záliv nebo protější hory.
Novljanka: tento menší komplex budov hotelového parku má celkem 16 pokojů, každý s neobvykle velkou základní plochou. Díky poloze budov je poblíž parkovní dům, wellness-centrum a lobbybar.
Lovcen: v této budově byla umístěná a la carte restaurece a konferenční centrum. Kromě dvou menších sálů je kapacita největšího sálu 150 osob. Nad restaurací očekává náročné hosty 5 exluzivních apartmánů s velkou základní plochou a terasou s výhledem na moře.
Apartmánové domy: ve čtyřech domech je zřízeno celkem 20 apartmánů. Apartmánová jednotka se člení na obývací místnost o 27 čtverečních metrech a ložnici. Každý apartmán se dá vybavit také s přistýlkou a spojit s druhým, což zajisťuje příjemné ubytování pro rodiny a menší společnosti. Apartmán sestávající ze dvou jednotek disponuje s perličkovou lázní a čajovou kuchyní. Přízemní apartmány jsou vybaveny malou terasou, na patře umistěné balkonem.
Mimoza: nejnovější, v roce 2008 renovanou budovu odděluje od moře pouze pobřežní pěšina. V pětipatrové budově očekává své hosty 61 moderních classic pokojů s francouzským balkonem a 4 luxusní apartmany s velkou základní plochou, s výhledem na moře a s jakuzzy, které vyhovějí všem požadavkům. Většinu pokojů s výhledem na město nebo na zahradu plnou květin je možné spojit dveřmi, čím vám může být domácká atmosféra zabezpečena. Na přízemí budovy očekává restaurace MIMOZA hosty, kteří si libují v mezinárodních a speciálních chutích. Vedle toho vítá své hosty i grilová, pivní zahrada a cukrárna.
Vily: ve 20 budovách má své místo 84 clasic pokojů. Pokoje, které je možné objednat s přistýlkou, jsou velké 27 čtverečních metrů, a je možné rozdělit je na ložnici a na obývací pokoj, čehož mohou využít rodiny a menší skupina přátel. Přízemní apartmany mají malou terasu, patrové balkon.
Nahoru! | Poslat požadavek!

Informace o typech pokojích

Jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s vlastní vířivou vanou a masážní sprchou, dvoulůžkový apartmán, dvoulůžkový apartmán s čajovou kuchyní, dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou.
Apartmány lze vybavit přistýlkou. Apartmány s čajovou kuchyní a vířivou vanou lze spojit s normálním apartmánem, což znamená vynikající možnost pro ubytování rodin či menší společnost.

Sport a zábava

Wellnes center nacházající se v budově Primorka lze klidně pojmenovat oázou regenerace (veškerých cenách je zahrnuto neomezené používání wellness centra). Krytá čásť kaskádovitě vybudovaného wellness centra končí pod šírím nebem, kde hosty očekávají různé bazény. V kryté části jsou v provozu perličkové lázně, solária, tradiční i nejmodernější sauny, místnosti pro různé typy masáží, manykúra, pedykúra, kadeřník, atd. Hosté mohou po celý rok využívat veškeré služby wellness centra.

Další programy

Kromě wellness centra nabízíme našim hostům další pestrý program, ať už se jedná o návštěvu různých restaurací či kaváren, nebo příjemného prožívání přímořského nočního života. Na vlastní pláži zajišťuje hotel lehátka a různé typy a možnosti vodních sportů. Křišťálově čisté moře skrývá mnoho příjemných zážitků milovníkům potápění.

Organizované výlety lodí či autokarem

Nabízíme dále výlety do okolí lodí či autokarem.
Lodí: na ostrovy Perast (4-5 hodin), nebo výlet do zálivu (Igalo, Njivice, Mamula, atd. – celková doba výletů trvá cca. 2 hod.).
Autobusem: celodenní výlet v okruhu Montenegra (Herceg Novi, Kotor, Cetinje, Budva), výlet do Herceg Novi, do Kotoru, do chorvatského Dubrovniku, do dřívejšího hlavního města Cetinje, do města Budva, do nejoblíbenějšího města turistů Baru, do poutního města Ostrog nebo na ostrov s opevněním Mamula.
Nahoru! | Poslat požadavek!

Hotel na mapě Google

NAŠE HOTELY | AKČNÍ NABÍDKY | MAĎARSKO | DÁLNICE | POPTÁVKA