HH Palota ****Superior - Miskolc-Lillafüred

3517 Miskolc-Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

GPS (souřadnice: 48.10491, 20.62267)

Pomůžeme Vám! Jak?
Psát email česky nebo slovensky!
:: KLIKNĚTE ZDE ::
Zeptat se na volný termín a rezervovat! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Vyžádání nabídky pro skupiny! ::KLIKNĚTE ZDE::
Přečíst Všeobecné smluvní podmínky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Přihlásit se k odběru novinek! :: KLIKNĚTE ZDE::
Aktualizováno 13.1.2014 | 10:45

Proč si vybrat hotel Palota**** v rekreační oblasti Miskolc-Lillafüred?

  • Náš nejstarší zámecký hotel.
  • Nedávno obnovený včetně wellnessu.
  • Dáváte-li přednost ničím nerušenému odpočinku, pak si vyberte tento hotel.
  • Široký výběr masáží (nabídka masáží ke stažení)

Nabídky a informace o hotelu Palota**** a stručný popis o rekreační oblasti Miskolc-Lillafüred

Zámecký hotel Miskolc-Lillafüred-Hotel Palota ****Superior
speciální ceny

Platnost nabídky: do 1. dubna 2014
Délka pobytu: libovolná
Předchozí rezervace nutná, protože pokoje jsou vyčleněny v omezeném počtu.
Cena za pokoj a noc v Euro
5.1.-1.4.2014
Jednolůžkový pokoj
113
Junior dvoulůžkový pokoj
135
Dvoulůžkový pokoj
151
Apartmán
189
Apartmán de Luxe
206
Apartmán VIP
227
Přistýlka
52
Výše uvedené ceny obsahují: ubytování s polopenzí formou bufetu podle počtu objednaných nocí, hotelového wellness ostrova (plavecký bazén, sauna, infrasauna, perličková lázeň, parný lázeň). V relaxační (tichá) zóně hotelu (denně od 7 do 9 hod. a od 17 do 21 hod. pouze pro dospělé) zážitkový bazén, solní kabina, finská sauna propojená s venkovním bazénkem, fittness sál, poskytnutí koupacího pláště, na pokoji WiFi, parkoviště, DPH.
Ceny neobsahují rekreační taxu (1,7 Euro na osobu a noc - platí každý dospělý nad 18 let v hotelu).
Nahoru! | Neváhajte, zašlete požadavek!

Zámecký hotel Miskolc-Lillafüred-Hotel Palota ****Superior
ceny o víkendech a o všedních dnech

Platnost nabídky: do 1. dubna 2014 výjimkou Vánoc a Silvestra
Délka pobytu: minimálně 2 noci
Předchozí rezervace nutná, protože pokoje jsou vyčleněny v omezeném počtu.
Cena za na osobu a na 2 noci v Euro
5.1.-1.4.2014
o víkendech
5.1.-1.4.2014
o všedních dnech
Jednolůžkový pokoj
186
182
v Junior dvoulůžkovém pokoji
na osobu a na 2 noci
110
106
ve dvoulůžkovém pokoji
na osobu a na 2 noci
126
120
v apartmánu
na osobu a na 2 noci
154
146
v apartmánu de Luxe
na osobu a na 2 noci
166
160
v apartmánu VIP
na osobu a na 2 noci
184
178
Na přistýlce
na 2 noci
82
80
Výše uvedené ceny obsahují: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu podle počtu objednaných nocí, hotelového wellness ostrova (plavecký bazén, sauna, infrasauna, perličková lázeň, parný lázeň). V relaxační (tichá) zóně hotelu (denně od 7 do 9 hod. a od 17 do 21 hod. pouze pro dospělé) zážitkový bazén, solní kabina, finská sauna propojená s venkovním bazénkem, fittness sál, poskytnutí koupacího pláště, na pokoji WiFi, parkoviště, DPH.
Ceny neobsahují rekreační taxu (1,7 Euro na osobu a noc - platí každý dospělý nad 18 let v hotelu).
Nahoru! | Neváhajte, zašlete požadavek!

Zámecký hotel Miskolc-Lillafüred-Hotel Palota ****Superior
popis hotelu (letovisko Miskolc-Lillafüred a jeho zajímavosti, stručný popis hotelu, hotelové pokoje, restaurace, wellness, fitness, )

Miskolc-Lillafüred a jeho zajímavosti

Miskolc-Lillafüred je jedním z nejkrásnějších klimatických rekreačních míst země založené v roce 1892. Nachází se ve východní části pohoří Bükk v malebném údolí obklopeném třemi horami ve vzdálenosti 12 km od města Miskolc (třetí největší město země).
K městu Miskolc patří vlastně dvě letoviska či rekreační oblasti nacházající se u dvou konců města. Je to jednak Lillafüred a z druhé strany Miskolc-Tapolca.
Dominanta letoviska Miskolc-Lillafüred je bezesporu hotel Palota****Superior, který byl postaven v roku 1927 ve stylu středověkého loveckého zámku.
Největší zajímavostí letoviska Miskolc-Lillafüred jsou krápníkové jeskyně jménem Anna a Szent István (možno návštívit s průvodcem). 900 metrů od hotelu se nachází jeskyně Szent István - otevřeno denně od poloviny dubna do poloviny října 9-17 hod., a ostatní období 9-16 hod. Vstupné činí necelých 3 Eur na osobu. Jeskyně je dlouhá 170 m a pyšní se tzv. kupolovou síní se stalaktity, jezírky a výklenky, v kterých mají svůj domov netopýři. Také poblíž hotelu se nachází dům přírodovědce a etnografa Otty Hermana vnemž žil až do své smrti roku 1914. Jsou zde k videní vycpaní kanci, ptáci, obří brouci, atd.
Nedělitelnou součástí letoviska je jezero Hámori tó, kde se hosté hotelu mohou v létě projíždět na loďkách a v zimě bruslit. Odsud se dostanete i k hradu Diósgyőr (Diósgyőr je městská část města Miskolc) úzkokolejkou, která jezdí po trase Miskolc-Diósgyőr-Lillafüred-Garadna a zpět (o jízdním řádu se informujte prosím na recepci) nebo i do samotného města Miskolc. Jinak se nudit zaručeně nebudete, pokud si uděláte výlet do blízkých lázní Miskolc-Tapolca. Tyto lázně kromě toho, že jsou obklopené nádherným parkem, jsou ojedinělé v tom, že se nacházejí v jeskyni.
Nahoru!

Pár slov o hotelu Palota****superior


Hotel Palota****Superior Vám nabízí kromě své vynikající kuchyně relaxaci. Nedávno obnovený a rozšířený wellnes ostrov nabízí vše ke klidnému odpočinku: plovárnu, saunu, infrasaunu, vířivkovou lázeň, parní lázeň, Kneipův bazén. Tichá, relaxační zóna wellnessu je k dispozici pouze pro dospělé od 7 hod. do 9 hod., a od 17 hod. do 21 hod. Dále pro všechny je k dispozici ještě zážitkový bazén, solní kabina, venkovní finská sauna s ochlazujícím bazénkem, fittnes sál. Plánujete-li svatební či jubilejní cestu, hotel Palota****Superior je k tomu jako tvořený – můžete si vybrat třeba z apartmánů s vířivkou nebo s krbem nebo s obojím.
Nahoru!

Popis pokojů Palota****superior

O jednolůžkovém pokoji
Pokoj je vhodný pro ubytování pouze jedné osoby.
Nahoru!

O Junior dvoulůžkovém pokoji
Pokoj o menšího rozměru je vhodný pro ubytování pouze dvou osob.
Nahoru!

O dvoulůžkovém pokoji
Pokoj je vhodný pro ubytování dvou osob možností umístění pristýlky (jedná se o rozkládací, přenosnou přitýlku).
Nahoru!

O apartmánu
Apartmán je vhodný pro ubytování dvou osob. Zkládá se ložnici a obýváku. V obýváku lze ještě ubytovat na rozkládacím gauči 1 dospělou osobu nebo 2 děti.
Nahoru!

O apartmánu de Luxe
Apartmán je vhodný pro ubytování dvou osob. Skládá se ložnici a obýváku. Lze si vybrat apartmán de Luxe buď s perličkovým bazénem či s krbem v obýváku.
Nahoru!

O apartmánu VIP
Apartmán je vhodný pro ubytování dvou osob. Skládá se ložnici a obýváku. Součástí apartmánu VIP je perličkový bazén a krb v obýváku.
Nahoru!

Restaurace hotelu Palota****superior


Hotel provozuje celkem 3 restaurace a 2 bary. Restaurace Mátyás s nádhernými vitráže nabízí renesanční chody za doprovodu hudby za renesančbí dobu. K večernímu posezení s decentní hudbou je jako tvořená restaurace Hunyadi, kde se konají i snídaně, večeře formou bohatých švédských stolů a v hojném počtu různé společenské akce a plesy. Pro menší přátelské či rodinné posezení slouží (15-20 osob) restaurace Nagy Lajos.
Píchou hotelu je pod hotelem vinný sklep v krápnikovém tunelu. Od 10 osob se pořádají zde ochutnávky vína pod vedením someliéra. Nabízejí se vína k ochutnávce ze všech maďarských vinných regionu.
Nahoru!

Wellness, fitness v hotelu Palota****superior


V rámci nedávno proběhlé celkové rekonstrukce wellness části hotelu byla rozšírená i celková plocha. Je k dispozici moderní, 10 metr dlouhá plovárna, sauna, parní kabína, vnitřní ochlazující a Kneipův bazén a i pro velice náročné vyhovojící posilovna.
Novinkou je nově vytvořená Relaxační (tichá) zóna. Zde je umístěná nová finská sauna přímým východem do venkovního ochlazujícího bazénu. Hodně pomůže i solní kabinka lidem trpícím onemocnění horných díchacích cest. U nového bazénu byly umístěné vytápené lavice. Relaxační zónu mohou použít dospělé osoby denně od 7 do 9 hod. a od 17 do 21 hod. Mezi označeném období relaxační zóna je k dispozici každému.
Nahoru!

Ostatné služby a informace o hotelu Palota****superior


Parkoviště, příjem kreditních karet (American Express, edc/Maestro, Eurocard/MasterCard, Visa, Visa Electron), obchod s dárkovými předměty, trezor, manikůra, pedikůra, kadřník, taxi služba, organizované nordic walking a peší tůry v okolí, půjčovna kol, dětské hřiště, kopírka.
Ve sklepě hotelu jsou k dispozici dvě bowlingové dráhy a 2 stoly na biliárd. K dobré náladě může něco přidat zde provozovaná pivní bar.
Relevantní informace: tabulka vzdálenosti od hraníc našich hotelů
Nahoru!

Hotel na mapě Google

NAŠE HOTELY | AKČNÍ NABÍDKY | MAĎARSKO | DÁLNICE | POPTÁVKA