ÚvodNaše hotelyAkční nabídkyAktualityO maďarskuPartneři
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 1
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 2
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 3
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 4
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 5
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 6
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 7
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 8
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 9
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 10
Hotel - Lázně Hajdúszoboszló - HH Béke <sup>****</sup> 11

Tisková verze

HH Béke **** - Lázně Hajdúszoboszló

4200 Lázně Hajdúszoboszló
Mátyás király sétány 10.

GPS (souřadnice: 47.45201, 21.40336)

Pomůžeme Vám!
Jak?
Psát email česky nebo slovensky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Zeptat se na volný termín a rezervovat! hotel je v rekonstrukci
Vyžádání nabídky pro skupiny! hotel je v rekonstrukci
Přečíst Všeobecné smluvní podmínky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Přihlásit se k odběru novinek! :: KLIKNĚTE ZDE::
Aktualizováno 12.05.2020 | 19:59

V hotelu Béke**** v lázních Hajdúszoboszló je naplánovaná kompletní rekonstrukce (hotel nelze rezervovat na rok 2020 a 2021).

Nabídky a informace hotelu Béke**** a stručný popis o lázních Hajdúszoboszló

Nabídky budou dostupné až na rok 2022.

Podrobné informace (umístění, pokoje, služby, atd.)

Několik slov o Hajdúszoboszló

O Hajdúszoboszló je zvykem hovořit jako o "Mecce revmatiků". Horké zřídlo, vyvěrající na povrch z hloubky 1100 m o teplotě 73 °C, bohatě obsahuje kuchyňskou sůl, jod a brom a tím je příhodné mezi jiným k léčbě chronických onemocnění pohybového ústrojí. Koupelová a inhalační kúra vykazuje dobré účinky při léčení většiny chorob střev a kůže.

Relevantní informace:

Tabulka vzdálenosti od hraníc našich hotelů l Článek o Hajdúszoboszló

Poloha hotelu

Hotel leží v zelené zóně města. V jeho blízkosti se nacházejí četné další hotely, pohostinské a zábavní podniky. Do centra města to pěší procházkou trvá 10-15 minut.

Informace o pokojích

Každý pokoj v hotelu, který prošel v roce 2009-2010 renovací, má balkón, telefon (s přímou dálkovou linkou), minibar, bezpečnostní schránku, LCD televize se satelitním příjmem, připojení k internetu. Pro hosty alergiky jsou k dispozici pokoje s vyparketovanou podlahou. V koupelnách je sprchový kout a WC. Celý hotel je nekuřácký. Celkový počet pokojů 203, z toho 9 apartmánů, 174 dvoulůžkových a 18 jednolůžkových pokojů a 2 bezbariérové pokoje. Apartmá se skládají z jedné ložnice a obýváku. Do obýváku lze umístit dvě přistýlky, takže apartmá funguji i jako rodinné pokoje.
Do dvoulůžkových pokojů a aparmánů lze umístit přistýlku, dětská přistýlka k dispozici.

Možnosti stravování a zábavy

V restauraci se podává bufetová snídaně a hlavní jídlo formou bufetu či a'la carte. Večeři lze konzumovat za doprovodu příjemné živé hudby. Část restaurace se dá oddělit, čímž vznikne prostor s příležitostí pořádat menší společenské akce. Club-Café očekává své hosty se širokou nabídkou káv, koktejlů a ostatních nápojů, zmrzlinami a po domácku zhotovenými zákusky, při hezkém počasí i na terase. V hale mají hosté k dispozici drinkbar.

Hotelové služby

Telefon, telefax, kopírka, trezor, příjem hlavních kreditních karet a rekreačních šeků, nehlídané parkoviště, prádelna a čistírna, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, přírodní léčitel, drugstore, biofitotéka, butik s oděvy, hostesky.

Možnosti léčení

Hotel má vlastní léčebné hotelové křídlo. K ozdravění hostů slouží dva kryté a jeden otevřený léčebný bazén, vitální koupel a četné balneo a fyzioterapeutické kúry.

Možné procedury

Lékařské prohlídky (všeobecná, revmatologická, interní, zubní); masáže (léčebná, osvěžující, reflexní); zdravotní gymnastika (individuální, skupinová, v tělocvičně a pod vodou); balneoterapie (trakce, bahenní zábaly, tangentor, vířivá koupel, uhličitá lázeň); fyzioterapie (Tens, kryoterapie, přihrádková galvanolázeň, vanová elektrolázeň, ultrazvuk atd.); solná terapie, spektrální terapie.

Léčení následujících nemocí:

Chronické kloubní záněty, degenerativní kloubní deformace, různá chronická zánětlivá a degenerativní onemocnění páteře, chronické nervové bolesti, nervové záněty, následná léčba po prodělané Heine Medinově chorobě či po ochrnutí z jiných příčin, chronická kožní onemocnění, zúžení cév, chronické ženské potíže, neplodnost, lupenka, alergie dýchacích cest.

Kontraindikace

Prudká zánětlivá onemocnění, jakékoliv onemocnění zhoubným nádorem, nedostatečnost krevního oběhu, chorobně vysoký krevní tlak, TBC, závažná onemocnění nervového systému, nakažlivé nemoci, těhotenství.

Sport a fitness

Jeden krytý a dva otevřené plavecké bazény, sauna, solárium. V blízkosti hotelu se nachází tenisové a bowlingové hřiště a naskýtá se příležitost k zapůjčení jízdního kola a v létě speciálního šlapacího vozítka.

Jaká technika je k dispozici v hotelu?

Přednáškový sál s kapacitou 370 osob a sekční salonky s technickým zázemím jsou k dispozici.
Více: Mini-průvodce lázněmi Hajdúszoboszló

Hotel na mapě Google

NAŠE HOTELY | AKČNÍ NABÍDKY | MAĎARSKO | DÁLNICE | POPTÁVKA