HH Apollo **** - Lázně Hajdúszoboszló

4200 Lázně Hajdúszoboszló
Mátyás Király sétány 12-14.

GPS (souřadnice: 47.4531, 21.4047)

Hunguest Hotel Apollo**** si můžete rezervovat
od 3.7.2020. Těšíme se na Vás!

Pomůžeme Vám!
Jak?
Psát email česky nebo slovensky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Zeptat se na volný termín a rezervovat! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Vyžádání nabídky pro skupiny! ::KLIKNĚTE ZDE::
Přečíst Všeobecné smluvní podmínky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Přihlásit se k odběru novinek! :: KLIKNĚTE ZDE::
Aktualizováno 8.6.2020 | 16:50

Proč si vybrat hotel Apollo**** v lázních Hajdúszoboszló?

  • jedná se o nový hotel v sousedství našeho hotelu Béke****,
  • hotel Apollo**** a Béke**** jsou mezi sebou propojené krátkou, krytou chodbu. Hosté hotelu Apollo**** mají neomezený přístup do lázní a wellnesu hotelu Béke****

Informace o novém hotelu Apollo****

Vážený návštěvníku, naše ceny jsou vždy stanoveny podle poptávky. Čím vyšší je poptávka, tím vyšší jsou ceny. Pokud rezervujete na poslední chvíli, možná bude už málo volných pokojů a může vám být nabídnutá vyšší cena. Pokud si tedy zarezervujete ubytování co nejdříve, pravděpodobně od nás dostanete nižší cenu.
Ceny od 90 € za pokoj a noc včetně polopenze formou bufetu a využití lázeňského komplexu. Polopenze a lázeňský areál je v našim sousedním hotelu Béke****.
Poslat požadavek!

Jaké pokoje nabízí Hunguest Hotel Apollo****

Doplňujeme.
Nahoru! | Poslat požadavek!

Stravování v Hunguest Hotel Apollo****

Snídaně a večeře se nabízejí formou bohatého bufetu. Ceny snídaně a večeře výše uvedené ceny obsahují.
Nahoru! | Poslat požadavek!

Wellness, bazény, fittnes, masáže v Hunguest Hotel Apollo****

Hotelu je k dispozici wellness ostrov (krytý bazén léčivou vodou, infrakabina, finská sauna, solní kabina), fitness místnosti. Součástí všech nabídek je neomezený vstup do lázeňské částí našeho sousedního hotelu Béke**** (zde k dispozici: kryté bazény: bazén se zážitkovými prvky, léčivý bazén, plovárna, rodinný bazén, celoročně fungující venkovní léčivý bazén a v sezóně fungující klassická plovárna (délka 35 m, celkový počet drah 8), dále součástí hotelových lázní je ještě saunový svět (aromakabina, parní lázeň, finská a infra sauna) - taktéž s neomezným přístupem. Celková vodní plocha o 3500 m2 je zárukou příjemného odpočinku pro rodinu. Léčivý bazén obsahuje úplně stejnou léčivou vodu jako samotné lázně - léčivé voda je čerpaná ze stejného vrtu.), Léčivý voda působí blahodárně v případě následujících problémů: chronické kloubní záněty, degenerativní kloubní deformace, různá chronická zánětlivá a degenerativní onemocnění páteře, chronické nervové bolesti, nervové záněty, následná léčba po prodělané Heine Medinově chorobě či po ochrnutí z jiných příčin, chronická kožní onemocnění, zúžení cév, chronické ženské potíže, neplodnost, lupenka, alergie dýchacích cest.
Kontraindikace: prudká zánětlivá onemocnění, jakékoliv onemocnění zhoubným nádorem, nedostatečnost krevního oběhu, chorobně vysoký krevní tlak, TBC, závažná onemocnění nervového systému, nakažlivé nemoci, těhotenství.
Nahoru! | Poslat požadavek!

Relevantní informace:

Tabulka vzdálenosti od hraníc našich hotelů l Článek o Hajdúszoboszló