ÚvodNaše hotelyAkční nabídkyAktualityO maďarskuPartneři
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 1
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 2
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 3
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 4
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 5
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 6
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 7
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 8
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 9
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 10
Hotel - Lázně Bükfürdő - HH Répce <sup>***</sup> 11

Tisková verze

HH Répce *** - Lázně Bükfürdő

9740 Lázně Bükfürdő
Termál krt. 41.
Tel.: 123

GPS (souřadnice: 47.38193, 16.78593)

Pomůžeme Vám! Jak?
Psát email česky nebo slovensky!
:: KLIKNĚTE ZDE ::
Zeptat se na volný termín a rezervovat! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Vyžádání nabídky pro skupiny! ::KLIKNĚTE ZDE::
Přečíst Všeobecné smluvní podmínky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Přihlásit se k odběru novinek! :: KLIKNĚTE ZDE::
Aktualizováno 2/2/2020 | 18:27

Proč si vybrat hotel Répce*** v lázních Bükfürdő?


Od 1. ledna 2019 v případě akčních nabídek a nabídek zveřejněných na tomto webu nebudou na věrnostní kartu připsány žádné body. Věrnostní karty mohou být použity pouze na služby objednané za plnou cenu, které jsou vždy vyšší než ceny zveřejněné na tomto webu.

Nabídky a informace o hotelu Répce*** a stručný popis o lázních Bükfürdő

Akční pobyt v hotelu Répce***
Platnost nabídky: od 1. března do - 3. dubna 2020
Podmínky pro objednání akčních nabídek:

  • na akční nabídky nelze uplatnit další slevu (věrnostní kartu a pod.),
  • již potvrzené pobyty na únor v rámci akce 4=3 NELZE posunout na březen,
  • za níže publikované ceny nabízíme pokoje pouze v omezeném množství,
  • za plnou cenu si můžete objednat pobyt, kdykoliv na libovolnou délku.
  • rádi bychom zdůraznili, že v našich hotelech od 1.1.2019 nepříjímáme domácí zvířatá.

Akce v hotelu Répce*** v Bükfürdő 4=3 od neděle do čtvrtka
Cena: 324 €/4 noci 2 osoby
7=6 NENI DOSTUPNÉ!

Výše uvedená cena obsahuje: ubytování v rámci akce 4=3 na 4 noci s polopenzí, vstupenka do lázní a do zážitkových koupelí podle počtu objednaných nocí, používání hotelového wellness ostrova (jakuzzi, plavecký bazén, sauna, whirlpool a parní kabina), uzavřené parkoviště, DPH.
Ceny neobsahují rekreační taxu (2 € na osobu a noc - platí každý dospělý nad 18 let v hotelu) a kauci v hodnotě 2000 Ft nebo 7 € případně 200 Kč za každou elektronickou vstupenku. Koupací plášť si lze pronajmout za cenu 1,50 €/den/osoba.
Dětské ceny (věk dětí v době odjezdu z pobytu):
do 2,99 let: zdarma, 3-11,99 let: 50% z ceny dospělé osoby, nad 12 let: cena přistýlky.

Nahoru! | Zašlete požadavek - do poznámek dopište: Akční cena!

Lázně Bükfürdő-Hotel Répce***
ceny na rok 2020

Platnost cen: 1. březen – 20. prosinec 2020
V období 1.1.-3.4.2020 od něděle do čtvtka platí akční nabídka.

Ceny na rok 2020
Platnost nabídky: 1. březen – 20. prosinec 2020
V období 1.1.-3.4.2020 od něděle do čtvtka platí akční nabídka v rámci 4=3

Na ceníku se pracuje.
Nahoru! | Neváhajte, zašlete požadavek!

Nabídky o svátcích 2020
Platnost nabídky: svátky v roce 2020
Za pobyty v období svátků se platí záloha ve výši 20% z celkové hodnoty (výjmou rekreační taxy) objednaných služeb na účet hotelu. Zbytek se hradí na místě s bankovní kartou či v hotovosti.

Název svátku
Dvoulůžkový
pokoj
Jednolůžkový
pokoj
Přistýlka
Velikonoce
9.-13.4.2020
min. 4 noci
134 €/noc
81 €/noc
44 €/noc
1. máj
30.4.-3.5.2020
min. 3 noci
126 €/noc
77 €/noc
41 €/noc
Letnice
29.5.-1.6.2020
min. 3 noci
126 €/noc
77 €/noc
41 €/noc
Svátek sv. Štěpána
19.8.-23.8.2020
min. 3 noci
126 €/noc
77 €/noc
41 €/noc
Svátek říjnové revoluce
22.-25.10.2020
min. 3 noci
126 €/noc
77 €/noc
41 €/noc
Vánoce 2020
n/a
n/a
n/a
Silvestr 2020
n/a
n/a
n/a
Výše uvedené ceny obsahují: ubytování s polopenzí podle počtu objednaných nocí, vstupenka do lázní a do zážitkových koupelí podle počtu objednaných nocí, používání hotelového wellness ostrova (jakuzzi, plavecký bazén, sauna, whirlpool a parní kabina), účast na svátečných programech, uzavřené parkoviště, DPH.
Koupací plášt výše uvedené ceny neobsahují, ale lze doobjednat za cenu 1,50 €/osoba/noc.
Ceny neobsahují rekreační taxu (2 € na osobu a noc - platí každý dospělý nad 18 let v hotelu) a kauci v hodnotě 2000 Ft nebo 7 € případně 200 Kč za každou elektronickou vstupenku.
Dětské ceny (věk dětí v době odjezdu z pobytu):
do 2,99 let: zdarma, 3-11,99 let: 50% z ceny dospělé osoby, nad 12 let: cena přistýlky.

Nahoru! | Neváhajte, zašlete požadavek!

Několik slov o Bükfürdő

Bükfürdő leží na západní hranici země 220 km od Budapesti a 50 km od Sopron. Jeho léčebný pramen získal po zásluze proslulost po celé Evropě.

Jak se tam dostat?

Při jízdě z Budapesti po dálnici M1 najedeme při Győr na hlavní silniční tah číslo 85 a pokračujeme následně po silnicích 86 a 84 až do Bükfürdő.
Vzdálenost tohoto hotelu od hraničního přechodu Rusovce/Rajka je 106 km.

Relevantní informace:

Tabulka vzdálenosti od hraníc našich hotelů | Článek o Bükfürdő

Poloha hotelu

Hotel je situován v tichém klidném prostředí na parcele obklopené stinnými listnatými stromy.

Informace o pokojích

Celkový počet pokojů je 163, z toho 155 dvoulůžkových a 8 apartmánů. V každém pokoji je koupelna, WC, TV a minibar. Do pokojů lze umístit přistýlku. Vyžádat si lze nekuřácký pokoj či pokoj bio charakteru.

Možnosti stravování a zábavy

V restauraci čekají na hosty vynikající pokrmy lahodící chutím jak maďarské tak i mezinárodní kuchyně. Podávání jídel je formou bufetového stolu.

Hotelové služby

Drinkbar, bazén na plavání, perličková lázeň, jacuzzi, sauna, parní kabina, solárium, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, telefon, telefax, kopírka, Internet, trezor, příjem rekreačních šeků a kreditních karet, parkoviště pod uzavřením.

Sport a fitness

V hotelové budově se nachází fitness místnost a příležitost ke stolnímu tenisu, v parku, osázeném stromy a květinami, slouží hostům k rekreaci hřiště na košíkovou, kopanou, volejbal a kuželková dráha. S našimi dobře vybaveným i jízdními koly máte vynikající příležitost k potulkám po okolí.

Možnosti léčení

Léčivá síla místního termálního pramene se skvěle hodí při léčení následujících problémů: řídnutí kostí, nejrůznější neduhy pohybového aparátu, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, lumbago, dna, opotřebení chrupavek, poúrazová následná péče a pitná kúra při zažívacích potížích atd.
Léčebný pramen má sice léčivé účinky sám o sobě, důležitá pro ozdravení je však i jeho aplikace. Možné procedury se nabízejí v širokém výběru – lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, rozličné masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk, trakce.

Kontraindikace

Prudké zánětlivé kloubní bolesti a akutní revmatické potíže.

Sport

Škálu služeb v našem v plné míře zrenovovaném hotelu rozšiřuje nově vybudovaná vnitřní plovárna, posilovna, sauna, parní lázeň a jacuzzi. V blízkosti se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling a hosté tu mají možnost jízdy na koni a výletů v kočáře.

Podrobné informace o vstupenkách (ceny baličků obsahuji vstupenku do lázní)

Naše hotely Répce*** a Répce Gold**** v rámci pobytových baličků poskytují od 1.1.2019 vstupenku do I. a II. zóny lázní (lázeňská a zážitková čásť). Z hotelů Répce*** a Répce Gold**** lze přejít přímo do areálu léčebných lázní krytou, vytápěnou spojovací chodbou! Tuto možnost žádný jiný hotel nenabízí.

Co obsahuje vstupenka do I. a II. zóny lázní (lázeňská a zážitková čásť)?

Myslíme, že do lázních Bükfürdő se jezdí především za léčivou vodu. Vaše vstupenka Vám umožní vstup do všech lécivých bazénů. Podrobný popis služeb a možností prosím čtěte níže. Informce pocházají beze změn od provozovatele lázní.

Na parkové ploše o rozloze 14 hektarů pokryté stinnými stromy lákají ke koupání kryté, částečně kryté i otevřené bazény. Bazény s léčivou vodou mají teplotu 32-38°C, koupaliště a bazény vhodné pro sportování jsou naplněny vodou o teplotě 26-28 °C, děti se mohou těšit na zvláštní bazény, vytvořené speciálně pro nejmenší a určené pouze jim, kde se mohou bezpečně a spokojeně ráchat.
Čtyři skluzavky v komplexu z nichž si mohou podle vlastních nároků i odvahy vybrat všechny věkové skupiny, nabízejí nezapomenutelné zážitky. Tobogán anakonda se dlouze a klikatě vine, kamikadze s náhlým pádem se doporučuje spíše odvážnějším návštěvníkům, po rodinné skluzavce si může sjet i více lidí najednou, zatímco na jedinečné skluzavce ve tvaru cibule dopadnete do vody až po vydatné rotaci. Skluzavky kamikadze a cibule (onion) můžete používat po dosažení 12 let, skluzavku anakonda od 7 let a rodinnou skluzavku již od 2 let. Skluzavka cibule (onion) je určena pro osoby do hmotnosti 100 kg.
Upozornění! Jde o venkovních skluzavkách, které jsou v provozu v hlavní sezóně, resp. když to jarní nebo podzimní počasí dovolí.

Naše lázně vám nyní nabízejí ideální místo k odpočinku. Naše speciální služby nejsou určeny pouze letním hostům. Ti z vás, kdo hledají odpočinek, budou okouzleni zcela novou relaxační budovou v lázeňském parku, kde si můžete vychutat perfektní relaxaci v přímém sousedství s přírodou. Nová relaxační budova nabízí příležitost k odpočinku až 500 zákazníků, kteří mají k dispozici zdarma lehátka, hračky, pohovky a místnost pro maminky s dětmi. Oddělené pohovky, galerie v prvním poschodí a odpočívárny s venkovními slunečnými terasami přispívají k pocitu soukromí, klidnému zotavení a pohodlnému odpočinku. Odpočinková budova dobře zapadá do okolí, "ztracená" zeleň byla nahrazena vnitřními zahradami a zelenou střechou tak, aby naši hosté dychtící po odpočinku cítili trvalou vazbu na venkovní prostory a prostředí.

Pro naše malé hosty jsme otevřeli nový dětský koutek vybavený úžasnými a zábavnými hračkami v prostoru vnitřních lázní, kde si mohou chlapci a děvčátka bezstarostně užívat svých prázdnin. Naše lázně nabízejí dětem několik možností: nekonečnou zábavu v dětském koutku, mladším 3 let volný vstup do lázní, v létě zábavný a dobrodružný program.

Kromě koupání a dovádění na skluzavkách se o zábavu dětí stará moderní hřiště, k relaxaci dospělých toužících po oddechu slouží rozlehlé odpočinkové plochy a pohodlná lehátka, takže zde mohou najít odpovídající způsob odreagování všichni členové rodiny. Milovníky pohybu čekají sportovní hřiště (na plážový volejbal, plážovou házenou, nohejbal, minigolf, badminton, travnaté hřiště na minifotbal, hřiště na plážový fotbal s malými brankami, streetballové hřiště), stolní tenis i organizované sportovní a zábavné programy.
V místní stanici InterNETpont je zajištěna také možnost použití internetu."

V hotelovém pobytovém balíčku máte i vstupy do zážitkových koupelí, tak to můžete učinit jednoduše. Od hotelu obdržíte elektronický náramek oprávňující na vstup do zážitkových koupelí.
Níze uvedený popis služeb zážitkových koupelí pochází přímo od provozvatel lázní.

Zážitkové koupele - oáza odpočinku plná dobrodružství

"Vnitřní zážitkové koupele v parku jsou otevřeny celoročně a nabízejí osvěžení všem generacím: Bláznivá řeka, bublinková lůžka a bublinkové koupele slibují nezapomenutelný zážitek. Vedle dospělých si zde na své přijdou i malí, na ty nejmladší čeká nový brouzdališté. Čtyřdílný zpola zastřešený bazén poskytuje rovněž příjemnou relaxaci.

Zážitkové koupele vám zajistí ničím nerušený odpočinek v rozsáhlých zónách odpočinku s lehátky připravenými pro vás zdarma. Pro děti byl vybudován nový dětský bazén a rovněž trojdílný skluzavkový complex. A opravdu odvážní si jistě užijí zábavy na skluzavkách začínajících uvnitř lázní a kroutících se vně lázeňských zdí, na kterých připraví skutečnou tobogánovou zábavu světelné a barevné efekty.

S novým rozvojem se staly naše lázně vůči hostům více přátelskými. Novým vchodem můžete přímo vstoupit do zážitkových koupelí a s pomocí kombinovaných vstupenek můžete získat širší paletu služeb za sníženou cenu. Zážitkové koupele pracují ve svých vlastních otvíracích hodinách, takže můžete přijít do Bükfürdő dokonce ve večerních hodinách relaxovat do Jacuzzi nebo jen ponechat za sebou každodenní stres. Zde také budou organizovány pravidelné lázeňské noční párty. Všichni hosté Parku mohou používat lehátka a kabinky v šatně."

Nahoru! | Neváhajte, zašlete požadavek!

NAŠE HOTELY | AKČNÍ NABÍDKY | MAĎARSKO | DÁLNICE | POPTÁVKA