HH Erkel ***/**** - Lázně Gyula

5700 Lázně Gyula
Várkert u.1.

GPS (souřadnice: 46.64622, 21.28955)

Hunguest Hotel Erkel***/**** si můžete rezervovat
od 12.6.2020. Těšíme se na Vás!

Pomůžeme Vám!
Jak?
Psát email česky nebo slovensky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Zeptat se na volný termín a rezervovat! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Vyžádání nabídky pro skupiny! ::KLIKNĚTE ZDE::
Přečíst Všeobecné smluvní podmínky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Přihlásit se k odběru novinek! :: KLIKNĚTE ZDE::
Aktualizováno 24.06.2016 | 15:32

Proč si vybrat hotel Erkel***/**** v lázních Gyula?

  • Celkově obnovený hotel a wellness oddělení.
  • Hotel má bezprostřední prechod do lázeňského areálu.
  • Nejstarší a nejkrásnější lázně Maďarska na 5000 hektarech.
  • Historické, pekně upravené jihomaďarské městečko.

Nabídky a informace o hotelu Erkel***/**** a stručný popis o lázních Gyula

Konkrétní nabídky Vám zašleme na základě Vaší poptávky.

Podrobné informace (umístění, pokoje, služby, počasí, atd.)

Několik slov o Gyula

Gyula leží v jihovýchodní části země přímo při maďarsko-rumunských hranicích. Historie města spadá do XIV. století, tady je k nalezení jediný v neporušeném stavu zachovaný cihlový hrad ve střední Evropě. Gyula žije čilým turistických ruchem, patří k nejoblíbenějším lázeňským a rekreačním místům v zemi, je centrem kultury. Město bohaté na historické památky a parky.
Vzdálenost tohoto hotelu od hraničního přechodu Rusovce/Rajka je 417 km.

Relevantní informace:

Tabulka vzdálenosti od hraníc našich hotelů l Článek o Gyule

Poloha hotelu

Hunguest Hotel Erkel***/**** se nachází v Hradní zahradě vedle středověkého cihlového hradu. Lázeňský areál s 9 krytými bazény, umístěný v nádherném letitém parku o rozloze 8,5 ha, který je zároveň i arborétem, je v provozu celoročně. K lázním patří ještě plovárna, bazén s umělým vlnobitím a skluzavkami - v provozu v létě resp. s ohledem na počasí. Nedávno byly zprovozněny také zážitkové lázně AquaPalota (Aquapalác). Nabízí 900 m2 vodní plochy v krytém prostředí a je provozován celoročně. Je dobré vědět, že se jedná o jediný hotel v lázních Gyula, který je propojen s lázněmi a z hotelu lze přejít do areálu lázní krytou vytápěnou chodbou.

Informace o pokojích

Hotel Erkel ***/**** se po rekonstrukci skládá ze dvou částí.
Křídlo Munkácsy*** disponuje celkem 122 pokoji, z nichž je 97 dvoulůžkových typu standard a 25 prostorných pokojů typu superior s klimatizací. V superior pokojích nabízíme i bezbariérové pokoje vhodné pro ubytování s doprovodem. Pokoje mají sprchu a z některých pokojů je nádherný výhled na Hrad, Hradní zahradu a na jezírko. K celkovému pohodlí na pokojích slouží minibar, BTV a telefon. V pokojích superior směrovaných na Hrad nabízíme dále DVD přehrávač a pokojový sejf.
Celé křídlo Munkácsy*** je nekuřácké s výjimkou VI. patra, kde se mohou ubytovat kuřáci.
Pokoje v křídle Munkácsy*** nemají balkon či terasu.
Hosté ubytovaní v tomto křídle mají k dispozici za poplatek (1600 Ft/osoba/den) služby Harmónia Wellness kromě masáží. Hosté, kteří na pokoji nemají sejf, mohou využít sejf na recepci hotelu, dále mají k dispozici volně přístupné WiFi ve společenských prostorách.
Křídlo Dűrer**** disponuje celkem 177 pokoji a 5 apartmány s výhledem na Hrad typu standard. V tomto křídle jsou rovněž 4 bezbarierové pokoje. Pokoje jsou s balkonem, mají sprchu a z některých pokojů je nádherný výhled na Hrad, Hradní zahradu a na jezírko. Každý pokoj je klimatizovaný, k dispozici je LCD televize, minibar, telefon, pokojový sejf a připojení k internetu WiFi.
Celé křídlo Dűrer**** je nekuřácké s výjimkou III. patra, kde se mohou ubytovat kuřáci.
Hosté ubytovaní v tomto křídle mají k dispozici zdarma služby Harmónia Wellness kromě masáží.

Možnosti stravování a zábavy

Hostům jsou k dispozici dvě restaurace s názvem Orchidea a Nosztalgia, jejichž celková kapacita je 250+160 osob. Nabízejí se zde jídla maďarské a mezinárodní kuchyně a dále i místní speciality. V nabídce šéfa kuchyně nechybí ani reformní či vegetarianská jídla, vyhovíme také i speciálním požadavkům. Myslíme, že u bohatých švédských stolů si každý přijde na své jak u snídaně, tak i u večeře. V kavárně Violin je bohatý výběr různých typů káv, alkoholických a nealkoholických nápojů a v neposlední řadě se zde nabízejí i unikátní produkty maďarských vinařských regionů.

Hotelové služby

Hotelový wellness ostrov Harmónia Wellness nabízí parní a solnou kabinu, finskou a infra saunu, solarium, aromakoupel, zážitkovou sprchu, dále hydromasážní kabinu Dermalife Spa Jet, masážní lůžka Jade a posilovnu. Masáže patří mezi placené služby.
Vnitřní zážitkový bazén o ploše 27 m2 a o teplotě vody 36°C slouží také ke zpříjemnění pobytu v hotelu. V bazénu jsou různé masážní trysky a možnost nastavení světelných efektů.
Hosté ubytovaní v křídle Munkácsy*** mají k dispozici za poplatek (1600 Ft/osoba/den) služby Harmónia Wellness kromě masáží. Hosté, kteří na pokoji nemají sejf, mohou využít sejf zdarma na recepci hotelu, dále mají k dispozici volně přístupné WiFi ve společnských prostorách.
Hosté ubytovaní v křídle Dűrer**** mají k dispozici zdarma služby Harmónia Wellness kromě masáží.
Hotelovým hostům se zajišťují elektronické vstupenky do Lázní a do AquaPalota. Některé balíčky obsahují obě vstupenky a některé obsahují vstupenku do Lázní. Vstupenka do AquaPalota se doporučuje především rodinám s dětmi. Lázně a AquaPalota jsou v provozu celoročně. Vstupenky zajištěné hotelem na celý pobyt umožňují neomezený pohyb mezi lázněmi a hotelem.
Za parkování u hotelu se platí 700 Ft/vozidlo/den, není-li určeno jinak v různých balíčcích.
V hotelu Erkel***/**** se půjčují i kola a nabízejí se dále i běžné služby jako kopírka, fax, ve společenských prostorách WiFi, biliár, atd.

Možnosti léčení

Z hotelu lze přejít do areálu lázní krytou vytápěnou chodbou. Léčebný pramen lázeňského zřídla s teplotou 72°C je mimořádně vhodný při léčbě chorob pohybového ústrojí, léčení ženských obtížích jakož i při rehabilitaci.
Lékařské prohlídky; bahenní zábaly; léčebná masáž; hydroterapie; elektroterapie: mikrovlny, ultrazvuk, interference, iontoforéza, galvanoterapie, Možné procedury vířivá koupel, diadynamická elektroléčba; zdravotní gymnastika.

Léčení následujících nemocí:

Choroby pohybového ústrojí, onemocnění v důsledku opotřebení kloubů, pooperační následná péče, Bechtěrevova choroba, ženské potíže.

Kontraindikace

Vysoký krevní tlak, těžké srdeční choroby, horečnaté stavy, prudká zánětlivá onemocnění, zhoubná nádorová onemocnění, epilepsie.

Více: Mini-průvodce lázněmi Gyula

Hotel na mapě Google

NAŠE HOTELY | AKČNÍ NABÍDKY | MAĎARSKO | DÁLNICE | POPTÁVKA