HH Flóra *** - Eger

3300 Eger
Fürdő u. 5.

GPS (souřadnice: 47.89812, 20.38335)

Pomůžeme Vám!
Jak?
Psát email česky nebo slovensky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Zeptat se na volný termín a rezervovat! hotel je v rekonstrukci
Vyžádání nabídky pro skupiny! hotel je v rekonstrukci
Přečíst Všeobecné smluvní podmínky! :: KLIKNĚTE ZDE ::
Přihlásit se k odběru novinek! :: KLIKNĚTE ZDE::
Aktualizováno 12.5.2020 | 19:51

V hotelu Flóra*** v lázních Eger je naplánovaná kompletní rekonstrukce (hotel nelze rezervovat na rok 2020 a 2021).

Nabídky a informace hotelu Flóra*** a stručný popis o lázeňském městě Eger

Nabídky budou dostupné až na rok 2022.

Lázeňské a historické město Eger-Hotel Flóra*** podrobné informace (umístění, pokoje, služby, atd.)

Několik slov o Eger

Eger se nachází na jižním úbočí pohoří Bükk 130 km od Budapesti. Toto historické město, ležící na střetu nížiny s pohořím, je odedávna církevním a administrativním střediskem, duší proslulého historického vinařského regionu i jeho obchodním centrem, je to i známé lázeňské město. Bývá rovněž nazýváno městem vín.

Jak se tam dostat?

Vzdálenost tohoto hotelu od hraničního přechodu Rusovce/Rajka je 326 km. Hotel v městě je značen, ale v centru (velká katedrála) v kruhovým objezdu se vydáte doprava a jedete až do konce ulici. Tam se otočíte doprava a na konci ulici doleva. Projedete malý most a u konce silnici se vzdáte doprava a ihned opět doprava (od centra to vše znamená 3 minuty jízdy).

Relevantní informace:

Tabulka vzdálenosti od hraníc našich hotelů l Článek o Egeru

Poloha hotelu

Hunguest Hotel Flóra, ležící uprostřed léčebných pramenů obklopen staletými stromy, nabízí svým hostům pohodlí a pestrou paletu svých služeb.

Informace o pokojích

Počet pokojů 184, z toho 4 apartmány, 48 jednolůžkových, 124 dvoulůžkových a 8 dvoupodlažních rodinných pokojů. Do 40 pokojů lze umístit přistýlku, 60 pokojů je nekuřáckých. V plným komfortem vybavených jedno- a dvoulůžkových pokojích čtyřpodlažního hotelu Hunguest Hotel Flóra se nachází telefon, BTV a minibar. Jednolůžkové pokoje mají sprchový kout a WC, dvoulůžkové jsou s balkonem, koupelnou a separátním WC.

Možnosti stravování a zábavy

Hotelová restaurace osobitého stylu nabízí své speciality. V zahradě na střeše restaurace se na přání provozuje turecká kavárna.

Hotelové služby

Telefon, telefax, trezor, příjem hlavních kreditních karet (nevztahuje se na JCB a Diners Club), organizování programů, parkoviště pod uzavřením, přímý průchod na pláž, solná jeskyně, posilovna, buzení, dámský kadeřník, pedikúra, manikúra, obchod s dárkovými předměty.

Sport a fitness

Sauna, solárium, slunící terasa, biliárová místnost, šipky, tenisový kurt. Hoteloví hosté mohou po celý rok bezplatně využívat základních služeb sousedních termálních lázní, avšak vitální lázně se hradí.

Možnosti léčení

Hotel nabízí možnosti léčení ve vlastním léčebném traktu, hostům dostupném spojovací krytou chodbou (přes I. patro). Hosté mohou čerpat následující léčebné služby: odborná lékařská vyšetření (revmatolog, internista), léčebné masáže, zdravotní gymnastika (individuální i ve skupině), hydroterapie (tangentor, cviky pod vodou), elektroterapie (ultrazvuk, galvanoterapie, iontoforéza, diadynamika, solux, interference, pulsotron, příhrádková galvanolázeň, krátkovlnná terapie, bahenní zábaly fango), fyzioterapie, perličková lázeň, kryoterapie.

Léčení následujících nemocí

Voda termálního pramenu je mimořádně vhodná při léčení bolestí pohybového ústrojí a revmatických chorobách. Kromě toho: opotřebení kloubů, degenerace páteře, vegetativní problémy nervové soustavy.

Kontraindikace

Vysoký krevní tlak, závažné srdeční choroby, horečnaté stavy, silná zánětlivá onemocnění, zhoubná nádorová onemocnění, epilepsie.

Jaká technika je k dispozici v hotelu?

Diaprojektor, videoprojektor, zpětný projektor, uzavřená síť TV kanálů a videa, zesilovač, flipchart, telefon, fax, kopírka, podium, řečnický pult, kabelový i bezkabelový mikrofon, ozvučení, možnost připojit se na Internet. Zatemňovací místnosti, vlajková žerď.
Více: Mini-průvodce městem

Lázeňské a historické město Eger-Hotel Flóra*** hotel na mapě Google

NAŠE HOTELY | AKČNÍ NABÍDKY | MAĎARSKO | DÁLNICE | POPTÁVKA