ÚvodNaše hotelyAkční nabídkyAktualityO maďarskuPartneři

Tisková verze

Naši partneři

Booking.com™

Travelport.cz je partnerský portál společnosti Booking.com™, součást Priceline.com (Nasdaq:PCLN), má v Evropě vedoucí pozici mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů počítáno podle prodaných hotelových nocí. Každý měsíc přiláká prostřednictvím internetu 30 milionů osob z celého světa, jak turistů, tak lidí na služebních cestách.
Mozno rezrevovat si ubytování ve více než 15 000 destinací a více než 68000 hotelů po celém světě, mimochodem i v těch známých nebo i meně známých madarských lázní:
Cegléd | Egerszalók | Harkány | Mezőkövesd | Mosonmagyaróvár | Orosháza | Sárvár
Provozovatelem portálu travelport.cz je KatkaFodor Bt., 1181 Budapest, XVIII., Makói u. 13.

Lázně a město Ráb - Győr

Lázně a město Ráb - Győr je portál, kde zhromážďujeme základní informace o městě Ráb (Győr), nabízíme možnost online rezervaci ve více než 20 zdejších hotelů. Dunaj, Rába (Ráb) a Rábca protékají "městem řek", které bylo jako Arrabona významným střediskem Pannonie již v době římské.

Lázně Harkány

Lázně Harkány je portál, kde zhromážďujeme nabídky hotelů, penzionů a apartmánů lázeňského městěčka Harkány. Lázeňské město Harkány se středomořským podnebím leží v jihozápadním cípu země, přímo vedle řeky Drávy (27 km od Pécse - Pětikostelí - a 242 km od Budapešti).

Lázně Mosonmagyaróvár

Lázně Mosonmagyaróvár je portál, kde zhromážďujeme nabídky hotelů a panzionů lázeňského městěčka Mosonmagyaróvár. Lázeňské město Mosonmagyaróvár leží 38 km severozápandě od Győru (Ráb). Nachází se v soutoku Mosoni Duna (Mosoňského Dunaje) a řeky Lajta. Návštěvu tohoto městečka si můžete vybrat v jakémkoliv ročném období díky zdejším lázním.

Maďarská turistika

Nejpřehlednější informace o Maďarsku naleznete na strankách Maďarské turistiky.
Objevte s námi Maďarsko , zemi se stovkami lázní, pamětihodností či svéraznou maďarskou gastronomií, jeho hlavní město Budapešť , které je označováno jako město lázní
Navštivte i další vyhlášené maďarské lázně a zregenerujte své tělo

Město Sopron - Šoproň

Město Sopron - Šoproň: pomocí této stránky se prosím informujte o službách hotelu Fagus**** a rozhodli se, jestli byste chtěli strávit několik dnů v podalpské přírodě, dopřát si dobrý vzduch a odpočinek tělu i duši?

RWA systémy

Největší výrobce střešních světlíků nabízí:
Střešní světlíky | Pásové světlíky | Kopulové světlíky | Samočinné odvětrací světlíky - zařízení pro odvod tepla a kouře