Nabídka hotelů a ubytování. Hotely v Maďarsku, Rakousku, Rumunsku, Černé Hoře

Vážení návštěvníci,

jsme přesvědčeni, že zde na stránkách HunguestHotels on-line jste na tom nejlepším místě, ať už hledáte ubytování v Maďarsku, Rumunsku, v Rakousku nebo v Kotorském zálivu.

Proč?

Očekává Vás celkem 22 hotelů - 26 na území Maďarska (městské, lázeňské, horské), horský hotel v Rumunsku, přímořský hotelový komplex na Jadranu v Černé Hoře v Kotorském zálivu a vysokohorský hotel v Rakousku uprostřed největšího národního parku střední Evropy Hohe Tauern.

Hotely mají tři společné vlastnosti:

  • ceny jejich služeb jsou velice příznivé v porovnání s jejich kvalitou
  • ve všech našich hotelech se potkáte s věhlasnou maďarskou pohostinností
  • jsou to hotely, kam se zcela určitě rádi vrátíte

V našich lázeňských hotelech si můžete objednat kvalitní klasické léčebné kúry anebo se jen tak prohřát v horkých pramenech. Městské hotely Vám budou sloužit jako výchozí bod v poznávání různých měst ale nemusíte postrádat ani mořské slunce, stačí si vybrat hotelový pokoj či apartmán v Kotorském zálivu.

Pokud upřednostňujete zimní dovolenou, tak vás očekává vysokohorský hotel uprostřed ráje lyžařů v Alpách.

Plovárny, bazény, wellness a fitness služby jsou v našich hotelech samozřejmostí.

Hotelové restaurace zase doplňují veškeré zážitky získané v době vašeho oddychu, vždyť naše kuchyně je světoznámá a na stolech našich hotelových restaurací vlastně nikdy nic nechybí.

Podařilo se nám Vás zaujmout?

Pokud ano, pak neváhejte a zavítejte k nám do našich hotelů a my Vám garantujeme, že HunguestHotels pro Vás bude tím nejlepším možným hostitelem nejen na území Maďarska, ale i v Rumunsku, Rakousku či v Černé Hoře.

Stránky jsou tu proto, abyste se mohli o nás dočíst i komunikovat s námi ve své rodné řeči, a mohli se tak naplno věnovat výběru Vaší kvalitní rekreace.

Nechte se od nás hýčkat a dovolte nám prosím prokázat Vám naši věhlasnou pohostinnost!

S veškerou úctou
Tibor CSERVEN
generální ředitel HH